Jeseň je prekrásne obdobie plné farieb, dozrievajúcich plodov, ale aj zmien počasia. Dni sú čoraz kratšie a slniečka je menej. Strašia nás rôzne vírusové a bakteriálne infekcie a chorých pribúda. Môžem sa vás niečo opýtať? Koľko krát ste si položili otázku, že čo môžete urobiť pre váš imunitný systém? Imunitu zvyčajne definujeme, ako odolnosť organizmu voči choroboplodným mikroorganizmom ale aj jedom a nádorovému bujneniu. Je náš ochranný štít, o ktorý sa musíme starať. Jeseň je ideálny čas spomaliť, dopriať viac času sebe a svojím blízkym. Vyčerpávajúce cvičenia vymeníme za pokojné prechádzky. Potešíme zároveň aj dušu. Ak počasie dovolí, vystavme tvár a odkryté časti tela slniečku a doprajme si dávku D vitamínu. V poslednej dobe merania ukazujú, že väčšina obyvateľov našej zemepisnej šírky trpí nedostatkom tohto vitamínu. D-čko je veľmi dôležité pre správne fungovanie imunity, preto ho treba dopĺňať. Záhrady nám dali bohaté zásoby zeleniny a ovocia. Nekupujme polotovary, ale pripravujme chutné a kvalitné jedlá čo najčastejšie. Veď aj tak je problematické zabezpečiť dostatok živín. Keď sa pozrieme na to, ako vyzerá bežne strava v rodinách, musíme sa zhroziť. Obsahuje stále viac polotovarov, je plna chémie, ovocie a zelenina z hypermarketov je chudobná na živiny a plná postrekových látok. Dnes už je problém dostáť do tela to, čo potrebuje na správne fungovanie. Základným vitamínom a najznámejším stimulom imunity je vitamín C.  Telo si ho nevie vytvoriť a v bežnej strave ho väčšina ľudí neprijíma toľko, koľko je potrebné. A preto ho treba dopĺňať. Najjednoduchšie je, keď siahneme po kvalitnom prírodnom multivitamíne, v ktorom je vyvážene množstvo a potrebný pomer toho, čo naše telo potrebuje.  
Moje obľúbené multivitamíny sú KIDS a DAILY.

FOREVER KIDS – multivitamín pre deti je vyrobený technológiou, ktorá umožňuje dehydrovať a rýchlo usušiť čerstvú zeleninu a ovocie. Pozrite sa, čo všetko obsahuje:

jahody, brusnice, hrozno, jablka, acerolový extrakt, acai, mangostanu, goji, granátové jablká, čučoriedky, červenú papriku, paradajky, brokolicu, špenát, kel, repu, mrkvu, tekvicu, kapustu, cibuľu. 120 chutných tabletiek za super cenu. Nič podobné nepoznám.


FOREVER DAILY – multivitamín pre dospelých je podobne špičkový ako Kids. Je plný bioflavonoidov a antioxidantov. Vďaka tejto rozmanitosti máme v rukách výživový doplnok pre efektívnu elimináciu rôznych typov radikálov. Za vyzdvihnutie určite stojí super zloženie. Obsahuje:

jablká, repu, červenú papriku, paradajky, jahody, brusnice, acerolu, kapustu, špenát, cibuľu, mangostanu, acai, černice, granátové jablká, čučoriedky, brokolicu, kapustu, mrkvu, tekvicu, hrozno.

A to nie je všetko: Ďalej obsahuje AOS komplex. V komplexe sú živiny ( bioflavonoidy, karotenoidy, Q10 a iné ) namiešané s aminokyselinami a s aloe polysacharidmi pre lepšiu vstrebateľnosť.

Vitamíny a minerály v DAILY sú v ideálnej dávke, v ideálnom tvare a vo vyváženom pomere.


Ak ste uvažovali, že si zabezpečíte kvalitný doplnok stravy, nemusíte ďalej hľadať.
Chcem vás však upozorniť, že choroby patria do rúk odborníkov. Spomínané multivitamíny pomáhajú doplniť chýbajúce živiny a naštartovať vnútorného lekára. Majme krásnu jeseň 🙂

Zaujímate sa o produkty pre zdravie a krasu?

Pozývam vás do môjho obchodíka.

Máte pre mňa tip na tému alebo poznáte zaujímavú osobnosť  v oblasti zdravia a krásy?

Píšte  na:

info/zavinac/beatazahumenska.sk alebo ma kontaktujte cez sociálne siete